-50%
Zľava

USB ETHERNET PC WIFI ADAPTÉR

 

Zvýšte rozsah pripojenia a získajte plynulejší online zážitok!

Chcete mimoriadne rýchle rýchlosti pre svoje aplikácie náročné na rýchlosť spojenia, ako napríklad streamovanie videa v rozlíšení HD a hranie hier pre viacerých hráčov? Zažite neuveriteľne rýchle dátové prenosy s týmto USB ethernetovým počítačovým Wi-Fi adaptérom. Tento USB ethernetový počítačový adaptér Wi-Fi umožňuje používateľom pripojiť stolný alebo prenosný počítač k bezdrôtovej sieti rýchlosťou wifi až 600 Mb / s na frekvencii 5 GHz (433 Mb / s) alebo 2,4 GHz.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

VYSOKORÝCHLOSTNÝ DVOJPÁSMOVÝ ADAPTÉR

Poskytuje rýchlosť Wi-Fi až 600 Mb / s na 5 GHz (433 Mb / s) alebo 2,4 GHz na streamovanie bez oneskorenia, hranie hier, surfovanie po webe a ďalšie.

DOKONALÝ SPOOČNÍK NA CESTY

Miniatúrny dizajn je prenosnejší ako tradičné USB adaptéry, takže je ideálny na to, aby ste si ho mohli vziať so sebou na cesty. Tento miniatúrny adaptér je navrhnutý tak, aby bol čo najpohodlnejší, a po pripojení k portu USB počítača ho tam môžete nechať, či už cestujete alebo doma.

POKROČILÉ ZABEZPEČENIE

Šifrovacie štandardy WPA / WPA2 zaisťujú bezpečnosť vášho bezdrôtového pripojenia.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.