-50%
Zľava

ÚSPORNÝ ŠĽAHAČ ZMESI

 

Vyťažte z každého cesta maximum!

Umývacie metličky môžu byť tou najväčšou prácou. Dobrá vec, že tento úsporný šľahač zmesi je tu na to, aby vám uľahčil čistenie bez námahy! Zachytáva kvapky a škrabance z vašej šľahacej metly na prípravu jedla bez problémov a na ľahké umývanie. Z každého cesta tiež vyťažíte maximum, pretože vyškrabuje prebytok z vašej metličky, misky alebo riadu späť do vášho receptu. Rovná štvorcová hrana vám umožní podložiť si šľahač bez toho, aby ste na pulte nechali špinavé cesto. Ľahko sa používa a je vhodný pre väčšinu 7-vodičových metličiek.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
whisk-wiper - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ŠĽAHANIE BEZ NEPORIADKU

Zachytáva kvapky a škrabance z cesta z vašej metly na prípravu jedla bez námahy a ľahké umývanie. Jeho rovná štvorcová hrana vám umožní podložiť šľahač bez toho, aby ste na pulte nechali špinavé cesto.

ŠETRIČ CESTA

Okrúhle aj rovné hrany sú ideálne na škrabanie misiek a riadu, čím šetria prebytočné cesto.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Vložte slučky šľahača cez pravé otvory a zatlačte stierač úplne nadol. Po dokončení metličkou stiahnite stierač, aby ste zoškrabali prilepené cesto.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.