-50%
Zľava

VÁKUOVÝ HREBEŇ NA VŠI

 

Tento hrebeň je revolučný produkt, pretože je to elektronický prostriedok proti blchám!

Všetci sme si prešli touto situáciou, keď sme svojim deťom museli dostať vši z hláv. To isté platí pre zvieratá, kde blchy škodia aj svojim majiteľom. Táto kefa na blchy na vši a blchy je jednou z najlepších alternatív. Chcete ľahko odstrániť vši z hláv svojich detí? Alebo chcete liečiť psie blchy Teddyho? Potom je tento hrebeň ako stvorený pre vás!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Pri jeho použití musíte iba prekrížiť pokožku hlavy so zaoblenými zubami a jemne zdvihnúť vši a hnidy. S jeho osvetlenou LED jednotkou budete mať lepšiu kontrolu nad výsledkom. Týmto spôsobom môžete skontrolovať, čo bolo odstránené z podpery vlasov. Upozorňujeme, že všetky vajcia a vši sú zachytené vo filtri. Posledné menované sú jednorazové pre lepšiu hygienu.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Vďaka tejto prevencii proti blchám pre psy dostanú vaše zvieratá jemnú masáž aj ošetrenie proti blchám a všiam. Tento hrebeň je samozrejme určený aj pre deti a dospelých, pretože je veľmi univerzálny.

VŠETKO V JEDNOM

Je zrejmé, že tento hrebeň je revolučným produktom, pretože ide o elektronický prostriedok proti blchám. Na zaistenie účinnosti boli skombinované vlasové hrebene a vákuová technológia.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.