-50%
Zľava

VÁLEC NA NÁPRAVU FARBY PO GRAFFITI

 

Ľahko opravte a dolaďte lakovanie!

Ak sa farba poškodí, nezúfajte alebo ju neznova vyzdobte – siahnite po válčeku na nápravu farby po graffiti! Vynikajúci pre odtlačky prstov, stopy po škrabancoch a odreninách, sa bez problémov zmieša s vašim pôvodným lakom a poskytne vám zakaždým dokonalú povrchovú úpravu bez známok stopy po kefke. Fľaša s ľahkým plnením má vzduchotesné tesnenie, takže je ideálna na šetrenie zvyškov farby. Vďaka svojmu dizajnu odolnému proti poliatiu a neporiadku môžete rovnomerne rozložiť farbu a ľahko získať prístup k ťažko dostupným oblastiam a rohom. Takže nabudúce, keď budete musieť opraviť lak, použite tento nástroj na rýchle a bezproblémové opravy.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

RÝCHLE A ĽAHKÉ RETUŠOVANIE

Stabilita pri hladkom valení a flexibilná prevádzka. Stačí naliať farbu, nasadit viečko a zrolovať dokonalý kabát. Eliminuje potrebu vaničky s farbou a znižuje pravdepodobnosť neporiadku, stekania alebo rozstrekovania.

PRESNÉ ROZLOŽENIE FARBY

Vyvaľkajte na akýkoľvek povrch, aby sa rovnomerne rozložila farba aj na ťažko dostupných miestach. Žiadne stopy po štetci alebo nerovnosti a povrchová úprava hladko iba pri jednom použití.

POHODLNÝ DESIGN RUKOVÄTE

Udržuje vaše zápästie v pohodlnejšej polohe, čo umožňuje zvýšenú páku a zabraňuje namáhaniu zápästia. Nádobu a valček je možné po použití umyť a použiť na iné farby.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.