-50%
Zľava

VČELÍ VOSK NA LEŠTENIE DREVA

 

Oživte nudný nábytok včelím voskom na zvýraznenie dreva!

Včelí vosk je vyrobený výlučne z prírodného včelieho vosku a kokosového oleja. Takže pri nízkych teplotách stuhne. Po stuhnutí sa môže zohriať a potom po tavení znova použiť. Včelí vosk vytvorí na povrchu dreva ochranný film a nespôsobí, že bude povrch lepkavý alebo príliš hladký. Nebojte sa, že sa pošmyknete, keď pôjdete po podlahe.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
wood-wax - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

EFEKTÍVNÝ

Odstráni roky nahromadenia vosku a nečistôt a obnoví vzhľad starého nábytku. Tento univerzálny vosk nielenže vyčistí váš drevený nábytok a drevené skrinky, ale aj vyleští ich, aby im poskytli ten prirodzený lesk!

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Pracuje na odstránení odierok, mastnoty, špiny a nečistôt z lakovaných povrchov. Bezpečné na použitie na všetky druhy ošetreného dreva. Dodá vášmu starému drevenému nábytku, ktorý je poškriabaný / poškriabaný, nový a nový vzhľad. Stačí ho rozmazať a utrieť a sledovať, ako sa vám pred očami stráca roky hromadenia.

ŠIRŠÍ ROZSAH POUŽITIA

Funguje na rôznom drevenom nábytku od stolov cez dvere po skrinky a dokonca aj na drevorezby. Ideálne pre váš domov! Vždy vyzerajte nové a čisté.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.