-50%
Zľava

VIACÚČELOVÁ VODOTESNÁ OPRAVNÁ PASTA

 

Inovatívna pasta, ktorá efektívne utesní a opraví rozbité povrchy!

Jedná sa o tmel na báze vody, ktorý je natierateľný a je možné ho použiť na hydroizoláciu najrôznejších povrchov. Poskytuje pevnú, ale pružnú vrstvu ochrany aplikovaného povrchu. Je nepriepustný a môže sa nanášať na mokré povrchy s vysokou pevnosťou spojenia.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
repair-paste - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

LEPIACA ČINNOSŤ

Okamžitá vodotesná opravná pasta má silné adhezívne pôsobenie, ktoré sa dá ľahko a rýchlo spojiť s väčšinou povrchov, ktoré sú vystavené, a môže byť obzvlášť užitočná tam, kde je potrebná ochrana.

DLHOTRVAJÚCI

Poskytuje požadovaný druh ochrany za chvíľu. Je dlhotrvajúci a trvalý.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Okamžitá vodotesná opravná pasta je vhodná na utesnenie spojov a medzier a je možné ju použiť na všetky stavebné materiály. Tento tmel sa môže nanášať na lakované a nenatierané povrchy. Je číry a nemá nežltnúcu látku. Je to neznečisťujúce. Je bez zápachu. Je bezpečný a netoxický.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.