-50%
Zľava

VIACÚČELOVÝ DOKOVACÍ HÁK

 

Už nemusíte čln tak silno ťahať tyčou alebo riskantné zoskoky z člna, aby ste lano už uviazali!

Unikátny dizajn TEEPORU pomáha vášmu lanu prechádzať ľubovoľným miestom priamo, lano na čln môžete napnúť na veľkú vzdialenosť, čln pretiahnuť cez breh a priviazať. Ukotvite lode jednoducho!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

VIACÚČELOVÉ NÁRADIE

Chytí lano a dostane sa cez dok a potom priamym ťahom pretiahne plávajúci čln k doku; Mimochodom, jeho použitie na zavesenie vianočných svetiel na olivový strom v prednej alebo záhradnej záhrade je tiež možnosťou.

NÍZKA HMOTNOSŤ

Držte tyč dlhú 150 cm (40 až 150 cm), ale stále váži iba 200 g! Protišmykové rukoväte z mäkkej gumy pre pohodlie a spoľahlivé držanie vo vlhkých podmienkach. Tyč 1,3 až 5 stôp je kvôli odolnosti vyrobená z nehrdzavejúcej ocele.

ĽAHKO OVLADATEĽNÝ A SKLADOVATEĽNÝ

Hladké predĺženie, ľahké uzamknutie a odomknutie, 2/3 sekčný teleskopický dizajn pre ľahké prenášanie a skladovanie, zapadajúci do malého úložného priestoru v skrinke na podlahe vašej lode.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.