-50%
Zľava

ZÁHRADNÉ ŠTEPÁRSKE NÁSTROJE

 

Klonujte svoj obľúbený ovocný strom znova a znova!

Môžete kombinovať diely z dvoch rôznych stromov a vytvoriť tak jedného funkčného jedinca. Výhoda? Presný genetický duplikát nadradeného stromu. To znamená, že ak máte jeden strom, ktorý každoročne zberá ovocie, môžete pomocou tejto techniky vrúbľovania vytvoriť presnú kópiu a svoju úrodu tak efektívne zdvojnásobiť alebo strojnásobiť.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

PROFESIONÁLNE ZÁHRADNÍCKE ŠTEPÁRSKE NÁSTROJE

Profesionálna sada na štepenie, vrátane nástrojov na štepenie 2v1 a 3 vymeniteľných čepelí. Vysoko kvalitný obalový dizajn spĺňa všetky vaše potreby štepenia naraz.

VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY

Na rozdiel od tradičných štepárskych nástrojov sú naše nástroje vyrobené z dvojstranných nožových nožov z vysoko uhlíkovej ocele z vysoko uhlíkovej ocele a vysokopevnostných plastových rukovätí z ABS, ktoré sú kvôli odolnosti prerezávané a vrúbľované súčasne. Olej na povrchu čepele je navrhnutý tak, aby znižoval kontakt so vzduchom a vlhkosťou, čím ďalej chráni čepeľ pred mazaním a hrdzou.

VYSOKÁ MIERA PREŽITIA

3 vymeniteľné čepele na rezanie štepov (Ω-Cut & U-Cut & V-Cut) na rezanie ovocných konárov s priemermi od 5 mm do 12 mm. Presné a dokonalé rezanie výrazne zlepšuje prežitie.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.