-50%
Zľava

ZASTRIHÁVAČ NOSNÝCH CHĽPKOV

 

Zastrihávač chĺpkov v nose je kompaktný a malý, vďaka čomu si ho môžete vziať kamkoľvek a kedykoľvek bez použitia batérií!

Stačí stlačiť rukoväte tohto inovatívneho nástroja a otočiť tak mimoriadne ostré čepele interiéru. Ako sa otáčajú, strihajú im nepekné chĺpky bez toho, aby ich ťahali. Ostré rezné kotúče z nehrdzavejúcej ocele nikdy neprichádzajú do styku s pokožkou. Už žiadne slzy alebo krčenie v očakávaní zovretia.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
nose-trim - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

EFEKTÍVNY A BEZPEČNÝ

Čepele sú v určitej vzdialenosti od pokožky. Je vyrobený z presných rotačných fréz, takže vás nebude ťahať za vlasy, a keď ho použijete, budete mať bolesti.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Nevyžaduje batérie. Vlasy nosa jednoducho zastrihnite ľahkým zatlačením na zastrihovač. Bezpečné, bezbolestné, bez hluku, šetria viac energie a chránia naše životné prostredie. Môžete ho očistiť pomocou malej priloženej kefy alebo ho umyť priamo pod vodou.

PRENOSNÝ

Kompaktný a ľahký, ľahko sa prepravuje a skladuje, je možné ho použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Mechanické prevedenie, ručné ovládanie, určite môžete ovládať silu a smer svojho nosa, aby ste dosiahli presné výsledky. Vyrobené z vysoko kvalitnej brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Je veľmi odolný. Ľahko odstráňte chĺpky z nosa.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.