-50%
Zľava

ZÁZRAČNÉ ZVÁRACIE LEPIDLO

Skvelá alternatíva k oprave zváraním pomocou tohto čarovného zváracieho lepidla!

Toto zázračné zváracie lepidlo je rýchlo tvrdnúci dvojdielny systém studeného zvaru, ktorý poskytuje silnú a trvalú opravu zváraného kovu a mnohých ďalších typov povrchov. Perfektné Ideálne pre remeselnícke, automobilové, námorné, remeselné opravy a oveľa viac.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
SUPER-GLUE - 2nd - 30% OFF - copy 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Po zmiešaní vytvorí trvalú väzbu a po vytvrdení ho možno tvarovať, poklepávať, pilovať, brúsiť a vŕtať. Má miešací pomer 1:1, tuhne za 6 minút a úplne vytvrdne za 4 – 6 hodín.

 

ÚČINNÉ LEPIDLO

Vyvinutý ako alternatíva k zváraniu horákom poskytuje silné a dlhotrvajúce opravy kovov a mnohých ďalších povrchov. Lepí takmer akýkoľvek čistý povrch bez nečistôt a oleja. Odoláva teplotám do 150 ° C.

UROB SI SÁM

Veľký alebo malý, môžete si ho vyrobiť pomocou tohto magického lepidla na zváranie. Naše ťažké epoxidy a lepidlá ich opravujú a obnovujú hneď po prvýkrát.

APLIKÁCIA NA POVRCH

Kov, plast, PVC, drevo, betón, keramika a dlaždice a sklolaminát. Pred použitím lepidla povrch očistite a vysušte a vaša práca by mala byť hotová do 20 minút po zmiešaní. Zostáva pružný zhruba dve minúty po premiešaní, vytvrdne za obyčajnú 1 hodinu a plne vytvrdne za 8-12 hodín.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.