-50%
Zľava

ZNAČKOVAČ HLBOKÝCH DIER S DLHOU HLAVOU

 

Špeciálny značkovač pre profesionálnych tesárov!

Značkovač hlbokých dier s dlhou hlavou ideálny pre ručné práce a domáce práce. Je to premyslene navrhnutý značkovač, ktorý robí tučné značky a dokáže dosiahnuť aj ťažké miesta. Má predĺžený hrot, ktorý sa zmestí medzi úzke medzery alebo zapíše do malých priestorov, ako sú otvory na nechty a skrutky v rámoch a rezivo. 30 mm pravítko pozdĺž strany má každých 5 mm čiary, ktoré vám pomôžu s meraniami.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
hole-marker - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDINEČNÝ DESIGN ZNAČKOVAČA

Špeciálne navrhnutý značkovač s 20 mm dlhým hrotom uľahčuje označovanie vo vnútri hlbokých otvorov a ťažko prístupných miest. Vďaka silnému a dlhému kovovému hrotu je to najlepší nástroj, ktorý sa dá použiť pri domácich prehliadkach, renováciách a inštaláciách svietidiel. Pohodlné použitie.

RYCHLOSCHNÚCI A VODEODOLNÝ

Značkovač hlbokých dier s dlhou hlavou je rýchloschnúci, odolný proti rozmazaniu a vodotesný. Môže označovať väčšinu suchých a bezprašných povrchov, ako je hliník, kov, betón, sklo, drevo, plast. a je pohodlné ho používať.

VŠESTRANNÝ ZNAČKOVAČ

Značkovač hlbokých otvorov s dlhou hlavou je vhodný na dekoráciu nábytku, poličku na knihy, polohu otvoru pre vŕtačku. Označuje tiež hlboké otvory pre spracovanie kovov, výrobu automobilov a ďalšie výrobné odvetvia.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.