-50%
Zľava

ZVÁRACIE TYČE S TAVIDLOM

 

Každý aspekt zváracích tyčí Solution je navrhnutý pre výkon, aby bol najlepším na svete vo svojej triede pri opravách hliníka a iných neželezných materiálov. Bez ohľadu na vaše predchádzajúce skúsenosti môže každý zvárať hliník bez potreby drahého vybavenia, ako sú zváracie stroje. Všetko, čo potrebujete, je jednoduchý propánový horák a niekoľko ľahkých zváracích tyčí.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

EXTRÉMNY VÝKON

Zváracie tyče Solution sú navrhnuté tak, aby ľahko prúdili pri veľmi nízkej pracovnej teplote, aby sa zabezpečila rýchla aplikácia na váš projekt s minimálnym skreslením.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Bez ohľadu na vaše predchádzajúce skúsenosti môže každý zvárať hliník bez potreby drahého vybavenia, ako sú zváracie stroje. Všetko, čo potrebujete, je jednoduchý propánový horák a niekoľko ľahkých zváracích tyčí.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Ľahko taviteľné zváracie tyče sú vysoko kvalitné špeciálne tyče, ktoré sa používajú hlavne na zváranie / tvrdé spájkovanie hliníka a zliatin hliníka. Môžu sa však použiť aj na tvrdé zváranie farebných kovov iných ako nehrdzavejúca oceľ. Medzi aplikácie patrí nákladný priestor, nakladacie rampy, doky, diamantové pláty, zavlažovacie vedenia, bloky motorov, prevodovky atď.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.